Šiaulių knygų mugė vyks virtualiai

Vėl ruduo, ir vėl Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka tradiciškai kviečia į penktąją Šiaulių knygų mugę, kuri vyks lapkričio 9–22 dienomis. Šių metų Knygų mugė, skirta bibliotekos 70-mečiui, bus ypatinga – ji keliasi į virtualią erdvę, kurioje bus galima stebėti vaizdo įrašuose užfiksuotus pokalbius su populiariausiais rašytojais ir kultūros veikėjais apie naujausias knygas ir skaitymo naujienas. „Knygų mugės – kitaip” programa kaip niekada turininga – per dvi savaites virtualioje erdvėje (ŠAVB svetainė, socialinių tinklų Facebook ir YouTube profiliai) pasirodys net 9 pokalbiai su įdomiomis asmenybėmis.

Kaipgi knygų mugė be knygų – „Šiaulių knygų mugės – kitaip” metu projekto partnerio knygynų tinklo „Vaga” visuose knygynuose, taip pat interneto knygyne www.vaga.lt su specialiai šiai progai skirtu nuolaidos kodu galėsite pigiau įsigyti Jums patikusių knygų. Daugiau informacijos ieškokite www.savb.lt


ŠAVB direktoriaus prof. Broniaus Maskuliūno kvietimas:


Knygų mugės programa:

9 d. Pokalbis su poetu Mindaugu Nastaravičiumi apie eilėraščių knygą „Bendratis”. Kalbina žurnalistas Rytis Zemkauskas.

11 d. Pokalbis su rašytoja Jurga Tumasonyte apie romaną „Remontas”. Kalbina žurnalistas Ernestas Parulskis.

13 d. Pokalbis su vaikų literatūros rašytoju Tomu Dirgėla apie kūrybos vaikams ypatumus. Kalbina rašytoja Urtė Uliūnė. 

15 d. Pokalbis su rašytoju Rimantu Kmita ir menotyrininke Jurgita Ludavičiene apie romaną „Remyga”.  Kalbina leidyklos „Tyto alba” atstovė Raminta Jonykaitė. 

16 d. Pokalbis su rašytoju, poetu Alvydu Šlepiku apie romaną „Mano vardas – Marytė” ir poezijos rinkinį „Mano tėvas žūsta”. Kalbina literatūros kritikė, rašytoja Virginija Cibarauskė.

18 d. Pokalbis su rašytojais, poetais, vertėjais Laurynu Katkumi ir Mariumi Buroku apie knygą „Miestų atsiradimas. Amerikos moderniosios poezijos antologija”. Kalbina literatūrologijos magistrė Roberta Stonkutė.

20 d. Pokalbis su rašytoja Renata Šerelyte apie knygas vaikams ir paaugliams. Kalbina rašytoja Urtė Uliūnė.

21 d. Pokalbis su knygos „Jonas ir Adolfas Mekai: Gyvenimo lai(š)kai” sudarytoju Kęstučiu Pikūnu. Kalbina literatūrologė Dalia Jakaitė.

22 d. Pokalbis su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertu Donatu Paulausku apie knygą „Kam reikalingi verkiantys vyrai”. Kalbina kūrybinio rašymo mokytoja Viktorija Urbonaitė.


Visus virtualiu pokalbius rasite: http://savb.lt/lt/renginys/penktoji-siauliu-knygu-muge-vyks-kitaip/

Pokalbius nurodytą dieną kviečiame stebėti ŠAVB svetainėje, Facebook ir YouTube paskyrose.

Susitikime „Šiaulių knygų mugėje – kitaip“!

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Projekto „Šiaulių knygų mugė 2020“ veiklas dalinai finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Projekto partneriai: knygynų tinklas „Vaga“, naujienų platforma „Etaplius.lt“, Šiaulių turizmo informacijos centras, kultūros leidinys „Literatūra ir menas“, UAB „Saulės radijas“, Lietuvos rašytojų sąjunga, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo, Lietuvos aklųjų biblioteka, Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka, Radviliškio rajono viešoji biblioteka.Komentarai

Populiarūs įrašai