Bookcrossing - kaip knygos suvienija žmones

Šaltinis: BookCrossing
Dėkojame Erikai ir Reginai už atsiųstą įdomią nuorodą į socialinį tinklą BookCrossing. Tai neįprasta iniciatyva, skirta suvienyti mėgstančius skaityti žmones. Socialinis tinklas siūlo nariams dalytis knygomis ir stebėti jų padovanotos knygos kelią. Užsiregistravus socialiniame tinkle, naujasis bendruomenės narys gali sukurti savo knygai unikalų numerį ir įklijuoti ženkliuką su knygos numeriu ir socialinio tinklo duomenimis į savo knygą. Toliau knygą galima dovanoti ir siųsti socialinio tinklo nariams, draugams ir (ne)pažįstamiems, arba tiesiog palikti kavinėje ar ant suoliuko parke. Naujam knygos skaitytojui radus lipduką ir užsiregistravus socialinio tinklo svetainėje galima stebėti, kur toliau keliauja padovanota knyga. Socialinio tinklo nariai gali steigti apsikeitimo knygomis vietas, pavyzdžiui, bibliotekose.

Šiuo metu socialiniame tinkle užsiregistravę daugiau kaip 2 milijonai skaitytojų iš JAV, Prancūzijos, Portugalijos, Vokietijos, Australijos, Suomijos ir kitų šalių. 132 šalyse keliauja beveik 10 milijonų knygų.

Šauni idėja, ar ne?

Parengta pagal:

BookCrossing [interaktyvus]. 2013 [žiūrėta 2013 m. rugpjūčio 29 d.]. Prieiga per internetą: http://www.bookcrossing.com/

Komentarai

  1. Būtų labai puiki įdėja knygu maininykus
    užregistruoti kaip apsikeitimo vietas ir suregistruoti bent dali ten esanciu knygu.
    Taip atsirastu kiek didesne laisvu knygu esanciu Lietuvoje baze ir pritrauktume skaitancius i bibliotekas.

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai